Serwis i montaż

Systemów fotowoltaicznych i paneli słonecznych

O zaletach energooszczędnej energii uzyskiwanej dzięki słońcu nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak by cieszyć się tańszym prądem, potrzebujemy przede wszystkim poprawnie zamontowanej i sprawnej instalacji. Zarówno montaż ogniw i paneli słonecznych, jak i serwisowanie systemów fotowoltaicznych możesz zlecić nam!

Profesjonalna instalacja


Nasz zespół pomoże Ci w wyborze najbardziej optymalnej lokalizacji dla paneli słonecznych. Montaż ogniw przeprowadzamy zarówno na gruncie, jak i na dachach budynków – mamy niezbędne systemy mocujące oraz sprzęt i pojazdy, dzięki którym działamy bezpiecznie i sprawnie.

Nasze przygotowanie do prac montażowych potwierdza certyfikat instalatorów OZE, wystawiany przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego. Posiadamy także świadectwa kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Szybka diagnoza i usuwanie usterek


Prowadzimy również serwis systemów fotowoltaicznych – jako specjaliści z dziedziny paneli PV wiemy doskonale, jakie elementy i podzespoły mogą się zepsuć i co zrobić, by szybko przywrócić je do sprawności.

Jeśli tylko zauważysz spadki w wydajności swoich paneli – koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem!

System fotowoltaiczny jest bezobsługowy i samoczyszczący się.

Sprawdz to sam. Nie czekaj dłużej!

Skontaktuj się z nami

Serwis i montaż

Systemów fotowoltaicznych
i paneli słonecznych

W swojej ofercie posiadamy również usługę serwisową, która jest ujęta w gwarancji na montaż instalacji fotowoltaicznej. Reklamacje należy zgłosić w formie elektronicznej na podane dwa adresy:

e-mail.: serwis@hymon.pl
e-mail.: biuro@hymon.pl

lub telefonicznie:
tel./Mobile +48 531 800 180
Opłata pogwarancyjnej usługi serwisowej to: 100 zł/h plus 1 zł/km za dojazd do miejsca usterki.

Lider rynku
fotowoltaiki

75 własnych
ekip montetrskich

Kompleksowość

Własny dział
projektowy

Opis usterki (proszę o załączenie zdjęć wyświetlanych błędów z wyświetlacza falownika).*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Energy sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

Hymon Energy sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

Zobacz więcej...

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Energy sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

Hymon Energy sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

Zobacz więcej...

Załączniki (gif,png,jpg,pdf,doc)